
126 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 102307М |
| Висота (B), мм | 21 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 |
| Висота B (мм) | 21 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 102307/NCL307/NCL307E |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 80 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,504 |
| Код | 119880 |
| Партія продажу | 1 |
| Основні | |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 80 |