
136 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180308P6 |
| Висота (B), мм | 23 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 |
| Висота B (мм) | 23 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 180308/6308/308/3110-2403080 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 90 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,629 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 90 |
| Код | 119318 |
| Партія продажу | 1 |