
51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 180605/62305 |
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180605 |
| Висота (B), мм | 24 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 |
| Висота B (мм) | 24 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,325 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 62 |
| Код | 120180 |
| Партія продажу | 1 |