
196,80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 50310/6310/310 |
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 50310P6 |
| Висота (B), мм | 27 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 |
| Висота B (мм) | 27 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 110 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,98 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 110 |
| Код | 119348 |
| Партія продажу | 1 |