
54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 180603/62303 |
| Виробник | ASR |
| Сумісність з маркою | УАЗ, Краз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180603P6 |
| Висота (B), мм | 19 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 |
| Висота B (мм) | 19 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 47 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,14 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 47 |
| Код | 119324 |
| Партія продажу | 1 |