
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 180606/62306 |
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180606 |
| Висота (B), мм | 27 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 |
| Висота B (мм) | 27 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 72 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,497 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 72 |
| Код | 120181 |
| Партія продажу | 1 |