
171 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3056209/3209 2RS/5209 2RS/JD9347/1440586 |
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 32092RS |
| Висота (B), мм | 30,2 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 |
| Висота B (мм) | 30,2 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 85 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,694 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 85 |
| Код | 119902 |
| Партія продажу | 1 |