
16,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180202P6 |
| Висота (B), мм | 11 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 15 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 |
| Висота B (мм) | 11 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 180202/6202/202/2110-2494022 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 35 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Хіт продажів | Да |
| Вага (кг) | 0,043 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 35 |
| Код | 119291 |
| Партія продажу | 1 |