
33 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 180205/6205/205 |
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180205P6 |
| Висота (B), мм | 15 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 |
| Висота B (мм) | 15 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 52 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,128 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 52 |
| Код | 119303 |
| Партія продажу | 1 |