
12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 80202/6202/6202ZZ |
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80202 |
| Висота (B), мм | 11 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 15 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 |
| Висота B (мм) | 11 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 35 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,038 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 35 |
| Код | 119932 |
| Партія продажу | 1 |