
78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 180307/6307/307 |
| Виробник | ASR |
| Сумісність з моделлю | X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180307P6 |
| Висота (B), мм | 21 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 |
| Висота B (мм) | 21 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 80 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,406 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 80 |
| Код | 119317 |
| Партія продажу | 1 |