
66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3205/3056205/5205/2121-1802080/21214-1802208/21210-1802232 |
| Виробник | ASR |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Niva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 32052RS |
| Вага (кг) | 0,195 |
| Висота (B), мм | 20,6 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 |
| Висота B (мм) | 20,6 мм |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 52 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119898 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 52 мм |
| Партія продажу | 1 |
| Країна-виробник | Польща |