
46,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7206 |
| Висота (B), мм | 16 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 |
| Висота B (мм) | 16 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 7206/30206/72067304/84150338/3199116/0002359860/25359860/403-3103020 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,156 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 62 |
| Код | 120358 |
| Партія продажу | 1 |